19. mája 2014, Prečítané 2 969x, janko2005
V poslednom čase sa na tomto blogu vyrojili tzv. teológovia, ktorí uznávajú dlhý vývoj Vesmíru i evolúciu avšak pod kontrolou a riadením zvonka Bohom – Stvoriteľom. Vznik Vesmíru a všetkých prírodných konštánt je záhadou a môže takou zostať navždy. Avšak pripisovať Bohu, že urobil to všetko, čomu nerozumieme, je zneužívanie pojmu Boha, pretože ho […]
Pokračovanie článku
